Müügitingimused

1. Müügitingimuste kehtivus

a) Müügitingimused kehtivad Bestvendor.ee veebipoe klientide (edaspidi Klient) ja Bestvendor OÜ (edaspidi Bestvendor.ee) vahel kaupade ostmisel tekkivate õiguste ja kohustuste kohta.
b) Lisaks käesolevatele tingimustele reguleerivad Bestvendor.ee veebipoest toodete ostmisel tekkivaid õigussuhteid Eesti Vabariigis kehtivad õigusaktid.
c) Bestvendor.ee jätab endale õiguse teha muudatusi müügitingimustes ja müügihindades. Nimetatud muudatusi kajastatakse Bestvendor.ee veebilehel.

2. Hinnad

a) Kõik hinnad Bestvendor.ee veebipoes on Eurodes ning sisaldavad käibemaksu 22%
b) Ostudel mille toodete kogusumma jääb alla 39,00€ lisandub transpordi hind vastavalt Kliendi valitud tarneviisile – Omniva pakuautomaat 3.50€, SmartPost pakiautomaat 3.50€, DPD kullerteenus 5,90€, DPD Pakipood 3,50€.
c) Hinnad kehtivad alates tellimuse vormistamisest kuni vormistatud tellimuse maksetähtaja aegumiseni (7 päeva möödudes alates tellimuse vormistamisest).
d) Kui tellimus on esitatud enne müügitingimuste või hindade muutmist, kohandatakse Kliendi ja Bestvendor.ee vahel tekkinud õigussuhetele tellimuse vormistamise ajal kehtinud tingimusi.

3. Tellimuse vormistamine

a) Kauba tellimiseks tuleb lisada soovitud tooted ostukorvi. Tellimuse vormistamiseks tuleb täita nõutud andmeväljad ning valida sobiv toodete kohaletoimetamise viis. Seejärel kuvatakse ekraanile tasu suurus, mille saab tasuda turvaliselt läbi järgnevate makseviiside:

  • Eesti pangalingid: Swedbank, SEB, Luminor, LHV, Coop Pank ja Citadele;
  • Pangaülekandega arvepõhiselt. Arve edastatakse pärast tellimuse vormistamist ostja e-posti aadressile.

NB! Pangalingiga tasumisel vajutada kindlasti panga lehel nupule „Tagasi kaupmehe juurde“.

b) Kui tellitud kaupa ei ole võimalik tarnida seoses kauba lõppemisega või muul põhjusel, teavitatakse sellest ostjat esimesel võimalusel ning tagastatakse tasutud raha (sh kauba kättetoimetamise kulud) viivitamata, kuid mitte hiljem kui 14 päeva jooksul teate saatmisest.

4. Müügilepingu jõustumine

a) Müügileping jõustub hetkest kui tellimuse kogusumma on laekunud Bestvendor.ee arveldusarvele.

5. Kohaletoimetamine

a) Peale müügilepingu jõustumist (Kliendipoolset arve tasumist) komplekteerib Bestvendor.ee tellimuse ning annab selle üle kohaletoimetamiseks meie logistikapartneritele.
b) Kaubad tarnitakse valitud pakiautomaati või kulleriga sihtkohta 3 tööpäeva jooksul peale ülekande laekumist.
c) Bestvendor.ee veebilehel näidatud kohaletoimetamise tähtajad kehtivad arve tasumise hetkest.
d) Viivitusteta kohaletoimetamiseks palume olla hoolikad kohaletoimetamise andmete sisestamisel tellimuse vormistamisel.
e) Transpordi käigus vigastada saanud saadetistele kus tooted, kuid mitte tootepakendid, on saanud kahjustusi, saavad Kliendile asendatud. Asendamise võimatuks osutumise korral pakume kahjustatud kauba maksumuse hüvitamist.
g) Bestvendor.ee ei vastuta kauba kohaletoimetamise viibimise eest juhul, kui kaup on logistikapartneritele üle antud Kliendile lubatud kohaletoimetamise päevaks õigeaegselt, kuid kohaletoimetamise viibimine on tingitud asjaoludest mida Bestvendor.ee ei saanud mõjutada või ette näha.

6. Tagastamisõigus

a) Peale tellimuse kättetoimetamist on Tarbijal õigus tellitud tooted 14 päeva jooksul tagastada.
b) Tagastamisele kuuluvad tooted peavad olema kasutamata ja avamata originaalpakendis.
c) Müügilepingust taganemisel hüvitatakse Kliendile kauba maksumus ilma kohaletoimetamise kuluta. Kauba tagastamisega seotud kulu kannab Klient.
d) Bestvendor.ee kannab kauba tagastusega seotud kulu juhul kui kohaletoimetatud kaup erines tellitust, kaup ja/või kauba pakend olid transpordi käigus vigastatud või kaup oli mittekvaliteetne.
e) Kauba tagastamiseks tuleb esitada Kauba tagastamise avaldus e-posti aadressil e-pood@bestvendor.ee 14 päeva jooksul alates kauba kätte saamisest. Kliendiga võetakse ühendust ja kooskõlastatakse kauba tagastamine ja tingimused esimesel võimalusel, kuid mitte hiljem kui 14 päeva jooksul.
f) Raha tagastatud kauba eest hüvitatakse Kliendile peale tagasi jõudnud kauba üle kontrollimist, kuid mitte hiljem kui 14 päeva jooksul.

7. Vastutus

a) Bestvendor.ee vastutab Teie ees ja Teie vastutate Bestvendor.ee ees teisele poolele käesolevate tingimuste rikkumisega tekitatud kahju eest Eesti Vabariigis kehtivates õigusaktides sätestatud juhtudel ja ulatuses.

8. Vääramatu jõud

a) Bestvendor.ee ei vastuta teile tekitatud kahjude või kauba kohaletoimetamise viibimise eest juhul, kui kahju või kauba kohaletoimetamise viibimine on tingitud asjaoludest mida Bestvendor.ee ei saanud mõjutada või ette näha.

9. Isikuandmete kaitse ja turvalisus

a) e-poe tellimuste keskkonnas säilitatavaid andmeid Kliendi ja tema tellimuste kohta käsitletakse konfidentsiaalse informatsioonina. Ettevõtja ei avalda talle teatavaks saanud andmeid kolmandatele osapooltele.
b) Andmeside Kliendi ja pankade ning kaardimaksekeskuse vahel on krüpteeritud, mis tagab Kliendi isikuandmete ja pangarekvisiitide turvalisuse. Ettevõtjal puudub ligipääs Kliendi konfidentsiaalsetele panga- ja maksekaardi rekvisiitidele.
c) Kliendi poolt Ettevõtjale ostu sooritamisel esitatud isikuandmed on kaitstud ning neid töödeldakse vastavalt isikuandmete kaitse seaduse nõuetele. Isikuandmeid kogutakse ning neid töödeldakse järgmistel eesmärkidel: ostuanalüüside ja kokkuvõtete tegemiseks, Kliendile pakkumiste tegemiseks, aga ka Kliendi rahulolu küsitluste korraldamiseks.
d) Veebipood saadab ostjale uudiskirju ning pakkumisi ostja e-mailiaadressile ainult juhul, kui ostja on selleks avaldanud soovi sisestades veebilehel e-posti aadressi ning andnud teada oma soovist otsepostituse teadete saamiseks.
e) Kliendil on igal ajal võimalik loobuda e-postile saadetavatest pakkumistest ja uudiskirjadest andes sellest meile teada e-kirja teel või järgides pakkumisi sisaldavas e-kirjas toodud juhiseid.
f) Kliendi isikuandmeid töötleb Bestvendor OÜ (registrikood 11159896, V.Reimani 5a, Tallinn 10124, Estonia).
g) Bestvendor OÜ võib volitada isikuandmeid töötlema teisi juriidilisi isikuid (volitatud töötleja) tingimusel, et sellise töötlejaga on sõlmitud leping, mille kohaselt volitatud töötleja on kohustatud hoidma töödeldavad isikuandmed konfidentsiaalsetena ning tagama isikuandmete kaitse vastavalt seaduses sätestatud nõuetele.
h) Ajakohase juriidiliste isikute nimekirja teeb Bestvendor OÜ Kliendile kättesaadavaks Kliendi taotluse alusel, mis on esitatud kirjalikult Bestvendor OÜ aadressile V.Reimani 5a, Tallinn 10124, Estonia või digiallkirjastatuna aadressile info@bestvendor.ee.

10. Pretensioonide esitamise kord

a) Bestvendor.ee vastutab Kliendile müüdud kauba lepingutingimustele mittevastavuse või puuduste eest, mis ilmnevad kuni kuue (6) kuu jooksul alates kauba üleandmisest Kliendile.
b) Bestvendor.ee ei vastuta Kliendi süül toote puuduste tekkimise eest, puudustest mis on tekkinud toote mittekorrapärase hoiustamise või kasutamise tulemusena. Puuduste hulka arvestatakse toote puudusi, kuid mitte tootepakendi puudusi.
c) Toote nõuetele mittevastavuse või puuduste korral on Kliendil õigus nõuda toote asendamist nõuetele vastava või ilma puudusteta tootega või müügilepingust taganemist ja kauba tagastamist Bestvendor.ee kulul. Müügilepingust taganemise korral hüvitab Bestvendor.ee Kliendile kauba eest tasutud summa koos kohaletoimetamise kuluga Kliendi poolt soovitud pangakontole hiljemalt 30 päeva jooksul peale kauba tagastamist ja puuduste kontrollimist ja tuvastamist.
d) Toote nõuetele mittevastavuse või puuduste ilmnemisel palume edastada meiliaadressile e.pood@bestvendor.ee pretensioon kus on ära märgitud tellimuse esitaja nimi, kontakttelefon, tellimuse number ja toote tingimustele mittevastavuse või puuduse täpne kirjeldus.
e) Pretensioon toote nõuetele mittevastavuse või puuduste avastamise korral peab olema esitatud kahe kuu jooksul alates toote nõuetele mittevastavuse või puuduste avastamisest.
f) Kõik pretensioonid vaadatakse läbi ja Kliendiga võetakse ühendust esimesel võimalusel, kuid mitte hiljem kui 14 päeva jooksul alates pretensiooni kättesaamisest.